EST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Änimätsuuri

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Light
EST
EST
Light


Posts : 515
Join date : 2012-08-28
Age : 26
Location : Jump City

Änimätsuuri Empty
PostSubject: Änimätsuuri   Änimätsuuri EmptySat Jun 07, 2014 1:31 pm

Nagu juba traditsiooniks on saanud, leiab ka sel aastal AniMatsuri festivali raames aset liikuvate piltide kokkumonteerimise meistreid proovile panev AMV võistlus!

Mis see on?

AMV on lühend kolmest sõnast – anime, muusika ja video. Idee on lihtne – võta üks lemmikanime või mitu, leia mõni sobiv muusikapala taustaks ja kleebi kokku üks põnev omatehtud muusikavideo. Anime-muusikavideo. A-M-V.

Reeglid

1. Video pikkus peab jääma 2 ja 5 minuti vahele.
2. Iga osaleja võib esitada kuni kaks videot.
3. AMV peab olema autori enda valmistatud – kellegi teise poolt loodud AMV-de kasutamine, kas või osaliselt, ei ole lubatud.
4. Korraldajatel on õigus võistluselt kõrvaldada pornograafiat või muud ebasobivat materjali sisaldavad videod.
5. Vähemalt 70% videomaterjalist peab pärinema animest, animestiilis videomängudest või sama stiili jäljendavast muust animatsioonist. Ülejäänu osas on autoril vabad käed.
6. Muusikavalik on vaba. Lubatud on kasutada mitut erinevat lugu, samuti dialoogi ja heliefekte. Arvestada tuleb, et tegu on siiski muusikavideoga, seega tuleks põhirõhk panna muusikale.
7. Meeskonnatöö on lubatud – video esitamisel tuleb ära märkida kõik meeskonnaliikmed.
8. Et kõigil oleks võrdsemad võimalused, ei ole lubatud oma video avaldamine ja laiem promomine enne võistlust. Keelatud on oma võistlustööde reklaamimine YouTube’i või foorumite kaudu, samuti pole lubatud esitada videoid, mis on juba varem mõnel võistlusel osalenud.
9. Võistlustöö ei tohi sisaldada algus- ega lõputiitreid (näiteks autori ja video nime, tänuavaldusi vms), kui need ei ole seotud video sisuga. Korraldajad lisavad ise iga video algusesse tutvustava klipi koos võistlustöö ja autorite nimedega. Kunstilisel eesmärgil tiitrite ja muude tekstide lisamine videole on lubatud.

Võistluse käik

1. Korraldajate poolt kokkukutsutav žürii valib kõigi tähtajaks saabunud võistlustööde seast välja 8 parimat, mis pääsevad edasi lõppvõistlusele. Kui võistlustöid saabub 10 või vähem, siis žüriid kokku ei kutsuta ja edasi pääsevad kõik tööd.
2. Lõppvõistlus korraldatakse AniMatsuri festivalil, kus esitletakse kõiki edasipääsenud töid ning selgitatakse rahvahääletuse teel välja neist parim.

Võistlustööde esitamine

Tööde esitamise tähtaeg: 7. september 2014 kell 23:59.

Võistlustöö tuleb esitada digitaalsel kujul. Lubatud on kõik levinumad videoformaadid, millega VLC ja MPC-HC meediamängijad hakkama saavad. Parima kvaliteedi saavutamiseks võiks video olla 720p ehk 1280×720 resolutsiooniga (kõik teistsuguse resolutsiooniga videod konverteerime ise 720p-ks). Soovitame video salvestamisel kasutada H.264 kodeeringut ja .mkv-faili.

Osaleja võib kasutada võistlustöö üleslaadimiseks oma isiklikku failiserverit või mõnda usaldusväärset avalikku kohta nagu Dropbox, Mega.co.nz vms. Video peab olema serverist allalaaditav ilma spetsiaalse tarkvarata (YouTube’i-lingid ei ole lubatud). Võistluse korraldajad video üleslaadimiseks failiserverit ei paku.

Alternatiivina võib video esitada CD, DVD või Blu-ray plaadil. Plaati osalejatele ei tagastata.

Interneti kaudu esitatud videofailide maksimaalseks lubatud suuruseks on 500 MB. Video peab olema serveris kättesaadav kuni AniMatsuri festivali lõpuni (21. september 2014). Muul viisil esitatud videofailidele mahupiiranguid ei ole (video võiks siiski mahtuda ära ühele plaadile).

Võistlusel osalemisest tuleks teada anda e-postiga aadressil amv@anime.ee või tigupostiga aadressil Lille 9, 51010, Tartu. Kirja saajaks märkida MTÜ Animeklubi Asashio.

Kiri peab sisaldama:

võistlustöö nime,
kõigi osalejate täisnimesid, vanuseid ja e-postiaadresse,
linki videole või võistlustööd sisaldavat meediumit (soovitavalt kõvas karbis ja korralikult pakitud),
videos kasutatud lugude ja animete nimesid.
Võistlustööde saatmisel annate korraldajatele õiguse avaldada ja reklaamida neid festivaliga seotud meediakanalites, sh AniMatsuri kodulehel, Animeklubi Asashio YouTube’i-kanalis ja foorumites.

Head meisterdamist!


Jälle see asi! Kas läheme?
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/L1ghtAMV
Breaker
EST
EST
Breaker


Posts : 442
Join date : 2013-03-31
Age : 26
Location : Yorozuya

Änimätsuuri Empty
PostSubject: Re: Änimätsuuri   Änimätsuuri EmptySun Jun 08, 2014 1:17 pm

Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/BreakerAMV
 
Änimätsuuri
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EST :: Kunst :: Võistlused/Contests-
Jump to: